23 تیشرت مردانه ideas mens tshirts, t shirt, shirts

تیشرت های پسرانه چون طرفداران زیادی دارند، بیشتر برند های مشهور دنیا بر روی طراحی و تولید انواع تیشرت های پسرانه متمرکز شده اند و سعی می کنند روز به روز بر تنوع محصولات خود بیفزایند. تیشرت آستین بلند یقه خدمه یکی از جذاب ترین تیشرت های مد روز است که محبوبیت زیادی در بین افراد دارد. این تیشرت در انواع رنگ های متنوع طراحی می شود اما رنگ سفید آن بیشتر قابل توجه است، چون رنگ سفید با همه رنگ ها قابلیت ست شدن را دارد.

تیشرت مردانه مدل NASA (سفید)

معمولاً تیشرت ‌ها گزینه ایده آلی برای نوجوانان و جوانان هستند و گسترده بودن نوع آن ها حق انتخاب بیشتری را به آقایان می دهد. تیشرت ها مدت زیادی است که با مدل های متفاوتی روانه بازار شده اند و شما می توانید آن ها را در طرح، سایز و مدل های مختلفی برای محیط های غیر رسمی استفاده کنید. معمولاً این لباس یقه ندارد و به گونه ای طراحی شده که فرم بدن شما را به خود می گیرد.

پولوشرت مردانه کارن

تیشرت چیست؟تیشرت مردانه نوعی پیراهن جلو بسته و معمولاً آستین کوتاه و گشاد تابستانی می باشند، هر چند که در فصول دیگر هم می توانید از آن استفاده خرید تیشرت بکنید. تی شرت(t-shirt) کلمه ای انگلیسی است که وارد زبان فارسی شده است. با وجود بستر اینترنت و استفاده روزافزون تولیدکنندگان و وارد کنندگان از این بستر، دسترسی به بازارهای متنوع جهت خرید عمده تیشرت مردانه فراهم آمده است که البته این روش نیز مشکلات خاص خود را دارد.

حدود قیمت تیشرت مردانه با توجه به جنس پارچه، نوع دوخت و کیفیت تولید محصول تغییر می کند. برای مطلع شدن از قیمت تیشرت مردانه می توانید صفحه این محصول در وبسایت وب پوش را مشاهده کنید. تی‌شرت‌ یقه Y یا دکمه‌دار درواقع یک‌جورهایی مرز بین تی‌شرت ساده و یقه گرد هستند که می‌توانید به انتخاب یک دکمه بالا را باز بگذارید یا ببندید.

23 تیشرت مردانه ideas mens tshirts, t shirt, shirts

کد تایید ۵ رقمی ارسال شده به شماره همراه زیر را وارد نمایید.

پولوشرت جودون یقه دار پریمو مدل برگ 1479