کویتی‌ها ایران را معرفی می‌کنند

اینفلوئنسرهای کویتی نیز با تاکید بر این‌که ایران واقعی بسیار جذاب است، به نکاتی از جمله مهمان‌نوازی  ایرانی‌ها، میزان توسعه‌یافتگی شهرها، وجود زیرساخت‌های متنوع گردشگری و نیز فعالیت مراکز تجاری مدرن شهری در کنار رویدادهای بومی جذاب از جمله گلاب‌گیری کاشان و همچنین فعالیت‌های ورزشی، شامل اسکی روی برف، به عنوان دریافت و تجربه سفرشان اشاره و نیاز به بهبود وضعیت سرویس‌های بهداشتی را یکی از اولویت‌های مهم موجود در کشور مطرح کردند.

اینفلوئنسرهای کویتی قرار است با انواع محصولات گردشگری در ایران، به طور مشخص با ظرفیت‌های گردشگری سلامت، طبیعت‌گردی، خوراک و غیره آشنا شوند. آن‌ها که از سوی بخش خصوصی و با هماهنگی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به ایران سفر کرده‌اند،   از استان‌های اصفهان، کردستان، هرمزگان و تهران دیدار می‌کنند.

معاونت گردشگری با اعلام این خبر یادآور شد که تمرکز جمهوری اسلامی ایران نسبت به جذب گردشگران خارجی از کشورهای همسایه، ایجاد امکان حضور و مشارکت دوسویه در رویدادها و نمایشگاه‌های خارجی و نیز حمایت وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از فعالیت بخش خصوصی و ارتباط فعالان این حوزه با یکدیگر، از جمله سرفصل‌هایی بود که در این دیدار مطرح شد.

هشت نفر از اینفلوئنسرهای کویت به ایران سفر کردند تا با جاذبه‌های تاریخی و گردشگری آشنا شوند. آن‌ها پس از سفر به چهار استان کشور، قرار است تجربه‌ها و مشاهدات خود را در کویت روایت کنند.

به گزارش ایسنا، گروه هشت‌نفرۀ افراد تاثیرگذار در فضای مجازی کویت در دیدار با سیده گلبانو خاوری ـ معاون دفتر بازاریابی و توسعه گردشگری خارجی ـ‌ در کاخ سعدآباد، درباره مباحث مشترک گردشگری و چگونگی معرفی ایران گفت‌وگو کردند.  

انتهای پیام


منبع: https://www.isna.ir/news/1402021408520/%DA%A9%D9%88%DB%8C%D8%AA%DB%8C-%D9%87%D8%A7-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%A7-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF