نحوه تایپ و جای علامت اتساین @ در کیبورد ویراستار

این کیبوردها براساس صفحه‌کلیدهای ماشین‌های تایپ قدییمی طراحی شده‌اند. چیدمان این کیبوردها راحت و برای تایپ سریع و ۱۰ انگشتی، بهترین نوع کیبورد هستند. روی گزینه نمایش داده شده در تصویر کلیک کرده و وارد مرحله بعدی فعالسازی تنظیمات کیبورد مجازی ویندوز ۱۰ شوید.

غیر فعالسازی کیبورد مجازی

در حالی که اکثر کلیدهای صفحه کلید حروف، اعداد یا نشانه را تولید می‌کنند کلیدهای دیگر یا فشار کلید به‌طور هم‌زمان می‌تواند اقدامات تولید یا اجرای دستورهای رایانه تولید کند. قیمت کیبورد کامپیوتر اداری عموما کمتر از نمونه های مکانیکال و گیمینگ است. گاهی کیبوردها با ماوس مشابه باندل می‌شوند که باعث افزایش قیمت کیبورد خواهد شد.

این کلیدها شامل کلیدهای تایپی (الفبایی)، کلیدهای ماشین حسابی، کلیدهای تابعی، کلیدهای هدایتی و کلیدهای ویژه می شوند. امروز و در این مطلب به بررسی نقش و عملکرد کلیدهای صفحه کلید می پردازیم. بنابراین این ابزارها در کنار هم می توانند مجموعه ای از امکانات را برای ما فراهم سازند که ما می توانیم کارهای روزمره خود را هر چه سریعتر انجام دهیم، طبیعتا می توانیم به سایر کارهایمان نیز رسیدگی کنیم. یکی از قابلیت هایی که شاید در اکثر مواقع می تواند به ما کمک کند، قابلیت کیبورد مجازی ویندوز است که گاهی اوقات می توانیم از آن در مواقع ضروری استفاده کنیم.

جای علامت ات ساین @ در کیبورد

علاوه‌براین می‌توان کیبوردها را ازنظر نوع اتصال به انواع سیمی و بی‌سیم دسته‌بندی کرد. البته برخی کیبوردها، در مدل سیمی و وایرلس دردسترس قرار دارند که خریداران می‌توانند براساس نیازشان یکی را انتخاب کنند. یکی از مواردی که در هنگام خرید کیبورد وایرلسی باید به آن دقت کنید، نحوه‌ی اتصال‌پذیری آن‌ است. این کیبوردها می‌توانند با استفاده از یک آنتن فرستنده‌ی رادیویی، یک فرستنده‌ی فروسرخ یا از طریق بلوتوث کار کنند. از جمله کیبوردهای وایرلسی موجود در بازار با قمیت مناسب می‌توان به کیبورد گرین اشاره کرد.

کیبورد کامپیوتر چیست؟

در اکثر برنامه‌ها، فشار دادن Scroll Lock هیچ تاثیری ندارد، فقط در بعضی از برنامه‌ها، فشار دادن Scroll Lock رفتار کلیدهای جهت‌ و کلیدهای Page Up و Page Down را تغییر می‌دهد. فشار دادن این کلیدها باعث می‌شود که سند بدون تغییر موقعیت مکان‌نما حرکت کند. صفحه کلید شما ممکن است، دارای چراغی باشد که نشان دهد Scroll Lock روشن است یا خیر.

  • اگر کیبورد ویژگی خاصی دارد، باید نرم‌افزار و درایورهای کیبورد را نصب کنید.
  • در حال حاضر اکثر کیبورد و ماوس‌های تولیدی توسط شرکت‌های مطرح جهانی با رابط اتصال USB عرضه می‌شوند.
  • در واقع، تقریباً هر عمل یا دستوری که می‌توانید با ماوس انجام دهید، با استفاده از یک یا چند کلید روی صفحه‌کلید، سریع‌تر انجام می‌شود.
  • راه دیگری برای غیرفعالسازی کیبورد مجازی وجود دارد که شما میتوانید با فشار دادن کلید ترکیبی Windows و R و باز شدن پنجره Run عبارت regedit را تایپ کنید و دکمه اینتر را فشار دهید.
  • کیبورد گیمینگ و یا صفحه کلید مخصوص بازی، یکی از پر طرفدارترین کیبوردهای موجود در بازار می باشد.
  • صفحه کلید رایانه هر کلید فیزیکی را از هر کلید دیگر متمایز و تمام فشار کلیدی به نرم‌افزار کنترل گزارش می‌کند.