معرفی 20 مدل از بهترین و محبوب ترین کاندوم خاردار موجود در بازار آی بیستون مگ | asilbekharid

برند کلایمکس هم ایرانی است و به‌صورت تخصصی درزمینهٔ تولید انواع کاندوم بهترین نوع کاندوم تاخیری فعالیت دارد. یکی از محصولات منحصربه‌فرد شرکت شادو کاندوم‌های رنگی (فضایی) هستند. این نوع کاندوم ها برای زوجهای مسنی که به دلیل دارا بودن واژن گشاد که موجب لذت کمتر از رابطه جنسی میشود تعبیه شده است. و تا پایین بکشید.اطمینان حاصل کنید تا کاندوم تا انتهای آلت تناسلی کشیده شود.نحوه استفاده از کاندوم خاردار ژله ای نیز به همین صورت است.با این تفاوت که این مدل از کاندوم قابل شستشو و چندبار مصرف است. اصیل بخرید برای بررسی و معرفی بهترین کالاهای بازار در کنار شما خواهد بود.

  • (5 تا از بهترین ژل های روان کننده و ضد درد) نیز است و با تحریک زنان، ارگاسم لذت بخشی را برای آنها ایجاد می‌کند.
  • به همین خاطر برای خانم ها هم می تواند، بهترین مدل کاندوم تاخیری باشد.
  • برند لوتوس به معنای نیلوفر آبی توسط شرکت ایرانی کیهان بُد تولید می‌شود.
  • این کاندوم خاردار از جنس سیلیکون بوده و بسیار انعطاف پذیر است.

طبق آمار تقریبا 70 درصد مردان مشکل انزال زودرس دارند یا دچار آن می شوند، پس اگر شما هم دچار این مشکل هستید نگران نباشید. انتخاب نوع معمولی و خاردار کاملا بستگی به سلیقه افراد دارد و مزایای هر دو کاندوم یکسان است. با این تفاوت که نوع خاردار باعث لذت بیشتر در بانوان خواهد شد. اکثر افراد برای خرید کاندوم از فروشگاه های حضوری همانند داروخانه یا آرایشی بهداشتی با چالش هایی روبرو می شوند.

کاندوم خاردار چرچیلز مدل Ribbed And Dotted

آمارها نشان می‌دهند که بیش از ۴۰% مردان ایرانی در روابط جنسی خود درگیر مشکل زود انزالی هستند. عدم رضایت جنسی در روابط زناشویی اثرات نامطلوبی در جوانب مختلف زندگی بر جای خواهد گذاشت. مشکل زود انزالی از لحاظ اختلالات روانی و بیماری‌های فیزیکی باید بررسی شود تا با توجه به عامل ایجاد کننده مورد مداوا قرار بگیرد. یکی از ساده‌ترین راهکارها برای کنترل انزال، استفاده از کاندوم تاخیری است که در بسیاری از موارد موثر نیز واقع می‌شود. بهترین مارک کاندوم تاخیری کدکس Prolong Delay دارای یک روان کننده و مرطوب‌کننده برای رابطه جنسی بدون درد است. بنزوکائین در این محصول برای جلوگیری از انزال زودرس و طولانی شدن رابطه جنسی وجود دارد.

معرفی 20 مدل از بهترین و محبوب ترین کاندوم خاردار موجود در بازار آی بیستون مگ | asilbekharid

همچنین خارها و شیارهای آناتومیک این کاندوم تاخیری، جهت تحریک فیزیکی و لذت در یک رابطه جنسی کاربرد فراوانی دارد. این محصول که مشاهده می‌کنید توسط برند محبوب کاپوت ساخته شده است. یکی از ویژگی‌های این کاندوم تاخیری، حلقه‌ی به کار رفته از جنس کاندوم است و برای گرفتن رگی در آلت تناسلی بکار می‌رود که باعث کنترل انزال در یک رابطه جنسی می‌شود. شما می‌توانید برای خرید بهترین کاندوم خاردار یا خرید کاندوم از مدل‌ها و برندهای مختلف، به فروشگاه جنسی مراجعه کنید. بعد از کاندوم‌های‌ ساده و کلاسیک، کاندوم‌های خاردار جزو اولین انواع کاندوم بودند که در سطح انبوه عرضه شدند. دلیل این مسأله چیزی جز تحریک فیزیکی بیشتر برای افزایش لذت جنسی زنان نبود.

محصولات مرتبط