طراحی ویلا و باغ ویلا مدرن و کلاسیک 0-100 طراحی ویلا آرل | elitarchgroup

باید با استفاده از بهترین متریال های موجود طراحی انجام شده را پیاده سازی کنید. در پیاده سازی این طرح ها برخی از ویژگی ها را می توان به شکل های مختلف مشاهده نمود. برای انجام یک طراحی بسیار مفید و جامع باید مراحل مختلف را پشت سر بگذارید در این رابطه قسمت های مختلف را به صورت جز به جز مورد بررسی قرار جداساز لرزه ای خواهیم داد.

طراحی ویلا در مناطق کوهستانی اغلب بکر، طبیعی و دارای تهدیدها، محدودیت ها و البته فرصت های گوناگونی در طراحی هستند. معمولا فرآیند طراحی ویلا در این گونه مناطق طولانی تر و دارای پیچیدگی ها و به طور کلی تحت تاثیر عوارض طبیعی و توپوگرافی سایت ویلا می باشد. طراحی نما ویلا لاکچری نیز با فرم‌های خاص و تداخل احجام زیبا و سطوح شیشه‌خور بسیار شکل می‌گیرد. این نمونه ویلاها در نقاط مختلف کشور، با شرایط مختلف آب‌وهوایی و انتظارات متنوع کارفرمایان، شکل‌گرفته‌اند. ارتفاع زیاد سقف‌ها و شیشه بندی‌های گسترده که در سراسر ویلا دوطبقه ادامه دارد، از ویژگی‌های این نوع نما ویلایی است. پس از طراحی رندر، کارفرما این حق را خواهد داشت تا بتواند طبق خروجی طرح ویرایش انجام دهد که ضوابط آن در قرارداد قید خواهد شد.

  • در این بخش مجموعه دژار تلاش کرده است تا هر آن چه که لازم است شما در خصوص طراحی ویلا مدرن بدانید را در اختیارتان قرار دهد.
  • مرحله بعدی پیدا کردن بهترین پیمانکاران جهت اجرا می‌باشد; پیمانکارانی که تجربه کار مشابه و همچنین اجرای کار با ایمنی بالا را داشته باشند.
  • این متریال نباید تداخلی با فرم کلی فضای ویلا داشته باشند و سبب حواس پرتی بیننده نسبت به سبک و فضای ویلا شوند.
  • همین مسائل هست که طراحی محوطه ویلا را جزو اولویت های طراحی قرار می‌دهد.
  • مورد دیگری که میتواند هزینه های طراحی و ساخت را برای شما کم کند توجه به نمونه طراحی ویلا اجرا شده توسط شرکت مورد نظر تا ضمن انتخاب سریع سبک مورد نظر ، قیمت های متریال آنها را نیز بدانید.
  • ویلاها بر اساس موقعیت مکانی به دو نوع شهرکی و مستقل تقسیم می شوند که در ادامه تفاوت ها و ویژگی های هر یک را بیان می کنیم.

وجود ایوان یک اصل مهم در ارتباط فضای داخلی و خارجی ویلا به محسوب می شود. شومینه از اجزای اصلی ویلا به شمار نمی رود اما وجود آن به فضا جلوه می بخشد. بیشتر ویلاهای لاکچری برای افزایش زیبایی فضا از شومینه استفاده می کنند. اگر به همین جزئیات کوچک توجه داشته باشید، در پایان صاحب یک ویلای رویایی خواهید شد.

نقشه برق و مکانیک ویلا

طراحی ویلا و باغ ویلا مدرن و کلاسیک 0-100 طراحی ویلا آرل | elitarchgroup

این نورگیرها علاوه بر ایجاد نور طبیعی ارتباط خوبی با آسمان برقرار می کند. نورگیر سقف به فضایی می گویند که موجب روشن شدن فضاهای تاریک ویلا می گردد. از همان ابتدا جایگاه جکوزی، سیستم های لوله کشی، ابعاد و … را مشخص نمایید. طراحی های سه بعدی همان طرح پایانی را به طور دقیق به شما نشان می دهند. امروزه با کوچک شدن مساحت زمین ها کمتر کسی برای ویلای خود دو یا سه تا حمام طراحی می کند.

پروژه آقای رشیدی _ ۲۴۰ مترمربع _ دوبلکس