جدیدترین کتاب های در ایران کتاب

وی دکترای خود را در روانشناسی بالینی از دانشگاه پنسیلوانیا دریافت کرد. تحقیقات نولن هوکسما بر میزان افسردگی بیشتر زنان در مقایسه با مردان و تاثیرات شایعه در افسردگی تاکید دارد. او علاوه بر مقالات ژورنالی مختلف، ۱۲ کتاب از جمله کتاب‌های علمی‌، کتاب‌های درسی و کتاب‌هایی را برای مخاطبان غیر‌روحانی منتشر کرده است. کتاب‌های این بزرگوار امروزه به عنوان منابع اصلی درسی در دانشگاه‌های کشور تدریس و در دسته بهترین کتابهای رفرنس علوم پایه پزشکی نیز قسمی‌شوند. در این قسمت می‌توانید ترجمه و جلدهای مختلف کتاب‌های او به‌همراه خلاصه‌ای از کتاب‌های او را مطالعه کنید.

کتاب جادوگر مدرن

جدیدترین کتاب های در ایران کتاب

علاوه بر این، همه ما از گوشی و کامپیوتر برای سرگرمی هم استفاده می‌کنیم. اما در مورد دیگر، دانشجویان از این ابزارها برای مطالعات و کارهای درسی‌شان بهره می‌برند. دانشجوها از گوشی‌های هوشمند و کامپیوترها در ایجاد یادداشت‌ها، پاورپوینت‌ها، مطالعه کتاب الکترونیکی در موضوعات مختلف و دیگر دانلود فراکتاب موارد استفاده می‌کنند.

این لغت‌نامه به عنوان لغت‌نامه‌ای استاندارد در میان کودکان مدرسه‌ای شناخته می‌شود. استفاده‌ی چشم‌گیر این کتاب در دنیا (۱٫۳ میلیارد نفر تا سال ۲۰۱۰) باعث شده تا در فهرست پرفروش ترین کتاب های دنیا جا پیدا کند. رمانی با ریتم سریع که نمی توان آن را یک لحظه به زمین گذاشت. گذرگاه بدون شک نشان می دهد که کانلی استاد ساختن تعلیق است. کانلی پیش از 27 رمان نوشته که شامل دو تا از پرفروش ترین کتاب نیوروک تایمز به نام های “اتاق سوزان” و “خداوندان گناه” می شود.

تاریخی

کشتن کتاب فروش، روایتی است از ماجرای کشته شدن کتابفروشی در عراق. مرد ناشناسی و ظاهرا ثروتمندی با روزنامه‌نگاری به نام ماجد بغدادی تماس می‌گیرد و از او می‌خواهد درباره قتل این کتابفروش هفتادساله، گزارشی دقیق تهیه کند. به نظر می‌رسد که مرد بانفوذی باشد و البته پیش پرداخت مفصلی هم به ماجد می‌دهد. آنجا به دنبال دوستان، آشنایان و نزدیکان مقتول می‌گردد و تلاش می‌کند تا اطلاعاتی به دست بیاورد. در این میان چیزی به دستش می‌رسد که ارزش بسیاری دارد.

کتاب الکترونیکی نسخه غیرملموس کتب موجود در فرمت دیجیتال هستند. دانشجویان کتاب الکترونیکی را برای مطالعه ترجیح می‌دهند؛ زیرا در اختیار داشتن این نسخه از کتاب‌ها در گوشی‌ها و لپ‌تاپ‌ها آسان است. بنابراین، بهتر است که این کتب به‌صورت رایگان از اینترنت دانلود شوند.

  • از طرفی قرار است شما را با انتشارات جعفری که می توانید هر کتاب پزشکی را در سایت آن به آدرس پیدا کرده و خریداری کنید آشنا کنیم.
  • مادرم آن را در جیبم گذاشت، وقتی که از حصار کوچک سبزرنگی عبور می‌کردم.
  • فرمانفرما برای اسکان خود و خانواده‌اش در شرق آن باغ عمارت و باغ‌های متعددی خریداری کرد.
  • در این مقاله فهرستی از پرفروش ترین کتاب های دنیا که هر خواننده‌ای با هر سلیقه‌ای شیفته آن‌ها خواهد شد را به شما معرفی می‌کنیم.