بهترین قیمت خرید اسب سفید خاکستری ذره بین | RoyalHorse

یک راس اسب نریون سرحال و چاق ، خوشرنگ و قشنگ بفروش میرسد . اگه سوار کار بشینه پشتش تاخت میره بچه بشینه پشتش آرومه. واقعا از اسبی که خریدم ازتون راضیم چراکه اسبی پر سرعت و سرحال. شکم آن‌ها بر خلاف بسیاری از نژادهای دیگر اسبها، تخت است؛ به عبارت دیگر شکم آن‌ها لاغر است.

مجموعه پریدار هورس سنتر که با توجه به قرار گرفتن در منطقه حایل بین کوهپایه ای و جلگه شهرستان آمل و داشتن هوای مناسب، منطقه ای بسیار جذاب برای تور های گردشگری در قالب اسب سواری در جنگل و دشت است. زین وسیله ای است چرمی که بر روی پشت چهارپایان قرار داده می شود تا نشستن انسان آسان تر و ایمن تر شود. در گذشته زین سازی بین ترکمن ها بسیار مرسوم بود اما امروزه به دلیل استقبال کمتر از اسب دوانی این هنر در حال منسوخ شدن است. این اسب با داشتن اندامی کوچک و قدرتی، که محل زندگی آن در خطه شمال است و استان های مازندران و گیلان است.

کره اسب

بهترین قیمت خرید اسب سفید خاکستری ذره بین | RoyalHorse

این صنعت جنبه خود مصرفی دارد و برای رفع احتیاجات خانوار روستایی و عشایری بافته می گرانترین اسب ایران شود. مشکلی در دریافت اطلاعات رخ داده است، لطفا صفحه را دوباره بارگذاری کنید.

  • انواع نژاد اسب ورزشی که اینجا به آن پرداختیم، مواردی هستند که در کشور ایران وجود دارند.
  • در پایان متذکر میشویم هورس مارکت مسئولیت و اطلاعاتی در رابطه با صحت آگهی ها ندارد لذا نسبت به درستی آگهی ها اطلاع کافی حاصل فرمایید.
  • سن طلایی اسب ها بین پنج تا دوازده سالگی است که اسب در اوج جوانی و قدرت و سرعت خود است .

آموزش پذیری بالا، سرعت و قدرت از خصوصیت بارز این نژاد است. و در حال حاضر در بسیاری از کشور های دنیا پرورش و تولید می شود. این نژاد به دلیل قدرت آموزش پذیری بالایی که دارد، در درساژ و پرش موفق است.

نریان کرد مدارک دار اسب

این مجموعه با برترین تولیدکنندگان داخلی همکاری داشته و واردات مستقیم محصولات خارجی با حذف واسطه ها ار انجام می دهد. در کنار خدمات فروش و استعلام میکروچیپ اسب در این مجموعه می توانید از خدمات پزشکی آن نیز بهره بگیرید. حرکت رو به جلو و هماهنگ، چابکی و زاویه گیری مناسب مفاصل دست و پا از ویژگی های مهم این نژاد است. ژنتیک اسب هولشتاین به دلیل توانایی های پرشی بالا، برای اصلاح نژاد اسب های پرشی بسیار مؤثر است.