اجرای «راغب» در کربلا – ایسنا

مصطفی راغب که برای شرکت در آیین اربعین در عراق حضور یافته است، در جریان شب شعر عاشورایی در کربلای معلی به اجرای بدون موسیقی پرداخت.

در ادامه اجرای مصطفی راغب ـ خواننده ـ را در کربلا مشاهده می کنید:

در پایان اجرای راغب، با حضور محمدمهدی اسماعیلی ـ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ـ و حجت‌الاسلام احمدی ـ رییس کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین ـ هدایایی متبرک به این خواننده اهدا شد.

اجرای «راغب» در کربلا
اهدای هدایای متبرک به راغب/ عکس: علیرضا بهرامی ـ ایسنا

انتهای پیام


منبع: https://www.isna.ir/news/1401062518631/%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%D8%BA%D8%A8-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D8%A8%D9%84%D8%A7

به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا، در این شب شعر که شامگاه پنجشنبه در سالن اجتماعات هتل قریشی کربلا برگزار شد، راغب با بیان اینکه مدت‌ها بود در چنین مجلس شعری حاضر نشده بود و هر چه دارد از چنین جلسه‌هایی است، در سخنانی گفت: به عنوان یک خواننده و هنرمند، صدایم را با افتخار به پیشگاه و محضر اباعبدالله تقدیم می‌کنم و در ماه محرم و صفر، صدایم وقف امام حسین(ع) است. هرچند شاید خیلی از حرف‌ها هم شنیده شود ولی ما به این علم و پرچم محکم تکیه کرده‌ایم.
او در ادامه اعلام کرد، قطعه‌ای را که در سال‌های قبل در ایام اربعین در حسینیه یزد اجرا می‌کرده برای حاضران می‌خواند.

اجرای «راغب» در کربلا

اجرای «راغب» در کربلا
اجرای راغب در کربلا/ عکس: علیرضا بهرامی ـ ایسنا

در شب شعر عاشورایی کربلا که علاوه بر وزیر ارشاد، ایمان شمسایی ـ مدیر کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی ـ نیز در آن حضور داشت، تعدادی از شاعران ایرانی از جمله محمدحسین متولیان و حسین شمسایی، در کنار تعدادی از شاعران عراق، سروده های عاشورایی خود را با موضوع اربعین برای حاضران خواندند.

اجرای «راغب» در کربلا
حاضران در مراسم شب شعر عاشورایی در کربلا/ عکس: علیرضا بهرامی