آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس و استفاده از آن -ایران ارز دیجیتال

اما با این وجود نمی توان از مزایای استفاده از آن چشم پوشید و به قابلیت های شفاف مالی و امکان انتقال آسان ارز به کیف پول آفلاین آن بی توجهی کرد. این صرافی دارای بخش غیرمتمرکز DEX هم است که به راحتی می توانید ارزهای دیجیتال خود را به یکدیگر انتقال دهید. معمولا بعد از 24 ساعت، به ایمیل شما پیامی می فرستند که نتیجه را تعیین خواهد کرد، پس حتما ایمیلتان را چک کنید. پس از انتخاب شبکه باید در قسمت بعدی ادرسی که میخواین ارز هاتون رو واریز کنین رو وارد کنید. هم چنین پس از آنکه معامله ی خود را بستید، با انتخاب گزینه Repayment می توانید قرض صرافی را پس بدهید. سطح بندی و لول بندی کاربران در صرافی کوینکس در دو حالت انجام می شود. درصد قبال توجهی از کاربران ایرانی در این باره با چالش روبرو هستند و این سوال که آیا کوینکس امکان احراز هویت را برای کاربران ایرانی فراهم کرده یا خیر، ذهن خود را درگیر کردهاند.

میزان امنیت آن صرافی در برابر حملات هکری بسیار حائز اهمیت است، به خاطر این که بهترین سایت ها به این منظور که یک هکر بتواند مقادیر زیادی ارز به دست آورد صرافی ها هستند. پس از اموزش ثبت نام در coinex و قبل از اینکه به قسمت واریز ورود کنیم میخوایم بدونیم چطوری میتونیم زبان سایت کوینکس رو به فارسی تبدیل کنیم. پس وارد کردن آدرس ایمیلتان ، روی گزینه Send code بزنید ، و کدی که توسط کوینکس به ایمیلتان وارد میشود را در بخش Email verification صرافی coinex برای ایرانیان code وارد کنید. 4. آدرس کیف پول بیتکوین خود را بردارید.

در دو حالت انجام می شود.

ممنوع کردهاند. صرافی کوینکس در این دسته بندی نیز قرار نگرفته و از این رو امکان استفاده از خدمات آن برای کاربران ایرانی مهیا است. برای رفع این چالش بهترین راه حل استفاده از اپلیکیشن کوینکس است. به همین دلیل در اختیار داشتن خدمات یک صرافی ایمن می تواند چالش های معاملات را برای کاربران به حداقل برساند. دولت آمریکا قوانین خاص خود را برای صرافی های ارائه دهنده خدمات به کاربران خود تعیین کرده است. دقت داشته باشید که کاربران ایرانی مانند سایر کاربران بینالمللی هم میتوانند از خدمات صرافی کوینکس به صورت بدون احراز هویت تا حداکثر حجم تعیین شده استفاده نمایند و هم میتوانند مراحل ثبت نام در صرافی کوینکس و احراز هویت در آن را طی کرده و به صورت قانونی از خدمات کامل این صرافی بهرهمند شوند.

کوینکس چیست؟ CoinEx یک اکسچنج و یا صرافی بین المللی برای ارزهای رمزنگاری شده (ارز دیجیتال) است که در سال ۲۰۱۷ (آذر 1396 شمسی) در هنگ کنگ تأسیس شده. پس از تحریم کاربران ایرانی از صرافی بایننس خیلی از افراد به سمت کار با صرافی کوینکس رو اوردن. همانطور که میدانید کشور ایران توسط آمریکا و بانک های جهانی تحریم شده و امکان ارائه خدمات از سمت این مراکز به ایرانیان وجود ندارد. از این رو خیلی از صرافی ها برای دور ماندن از تحریم های دولت چین، ارائه خدمات به کاربران این کشور را ممنوع کرده و چینی ها نمیتوانند در آنها احراز هویت نمایند.

یکی از مواردی که لازم است تا درباره صرافی کوینکس بدانید هزینه های برداشت رمز ارزها از حساب کاربری در این صرافی است. از مهمترین مزایای این صرافی میتوانیم به ؛ اجازه دسترسی و احراز هویت به کاربران ایرانی ، آسانی کار کردن با این اکسچنج برای افراد مبتدی ، امکان برداشت تا سقف یک میلیون دلار در صورت احراز هویت و … این مهم برای کاربران ایرانی نیز به سادگی امکان پذیر است. برای رسیدن به سطح دو نیز لازم است تا تصویر پاسپورت یا یک مدرک شناسایی معتبر را در سایت آپلود کنید. در صفحه اطلاعت خواسته شد ، از قبیل کشور ، اسم و فامیل با حروف لاتین ، (توجه داشته باشید کسانی که قصد اهراز هویت در این صرافی را دارند باید بین 18 تا 60 سال سن داشته باشند.) ، ID number پاسپورتتان را وارد کنید و یک عکس از صفحه اول پاسپورتتان و یک عکس از خودتان در حالی که در دست سمت راستتان پاسپورت خود را درحالت باز و در دست سمت چپ خود برگهای که بر روی آن ، Coinex را همراه با تاریخ میلادی آن روز نوشتید ، آپلود کنید.